1. pl
  2. en

PRZYKŁADY

W świecie telekomunikacji operatorzy komórkowi zawsze pracują nad znalezieniem rozwiązań dla projektów tereny, które uwzględniają trzy główne strony: gminy, właścicieli nieruchomości i samych operatorów. Chociaż firmy komórkowe mogą początkowo zaprojektować teren zgodnie ze swoimi potrzebami usługowymi, potrzebują również zgody lokalnej jurysdykcji i właściciela nieruchomości, aby kontynuować budowę.

W tym miejscu są proszeni o dostarczenie symulacji fotograficznej lub foto simy (jak mówimy w biznesie), aby dokładnie zobrazować, jak będzie wyglądać proponowana wieża komórkowa po jej zbudowaniu.

Głównym celem symulacji fotograficznej jest zobrazowanie, jak będzie wyglądał proponowany obszar po zakończeniu. Te symulacje mogą być wymagane w projektach o zakresach od prostej wymiany pojedynczej anteny do całkowicie nowej budowy.

SYMULACJA ZDJĘĆ

DODAWANIE I WYMIANA SPRZĘTU 

PROPONWANIE NOWEGO TERENU

WYMIANA WIEŻY

DACHY

WYMIANA ANTENY

STALOWE WIEŻE

PROPOZYCJA NOWYCH SŁUPÓW Z WYPOSAŻENIEM

WYMIANA SŁUPÓW

STADIONY

BUDYNKI

W końcu posiadamy wiedzę niezbędną do dostarczania wysokiej jakości i bezawaryjnych urządzeń w najlepszy i najbardziej efektywny kosztowo sposób. Pomoc techniczna i usługi zarządzania, które świadczymy za pośrednictwem naszego multidyscyplinarnego zespołu, są oferowane wszystkim niezależnie od skali i na wszystkich etapach projektu.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami

NASZE USŁUGI SYMULACJI ZDJĘĆ OBEJMUJĄ:

Multi-Discipline
Engineering 
From the Ground Up

Ul. Jasnogórska 27

42-200 Częstochowa

Poland

- Company Main

+ 48 609 744 584

arabenda@pmass.com

+ 48 607 03 14 14

  1. pl
  2. en

Multi-Discipline
Engineering 
From the Ground Up

Ul. Jasnogórska 27

42-200 Częstochowa

Poland

- Company Main

+ 48 609 744 584

arabenda@pmass.com

+ 48 607 03 14 14

  1. pl
  2. en